Dwaj "koledzy" z różnych domów
Do stokrotek przyszedł dmuchawiec...
Niestety, ale krasnoludek schował
się za drzewem
Niektóre drzewa na naszej działce mają już 30 lat.Nie napiszę niczego ciekawego ani odkrywczego bo ciągle przeżywam ślub Szalonego Geografa. I znowu lenię się na działce...
Mam nadzieję, że mnie rozumiecie i przebaczycie mi...?
No i na Dzień Matki dostałam takie różyczki od drugiej ... tej nowej synowej...







Pozdrawiam Stokrotko , miłego wypoczynku :-) .
OdpowiedzUsuńI ja Ciebie pozdrawiam Jardianie:-)
UsuńLubię te Twoje zwykłe-niezwykłe zdjęcia.
OdpowiedzUsuńMiło mi. Dzięki.
UsuńNaliczyłem że nasz już czworo dzieci :-))
OdpowiedzUsuńA my ciągle jedno...
Marek z dziewczynami
Z pewnością będziecie mieli drugie!!!
UsuńFajnie masz na tej działce, prawdziwy relaks, a różyczki cudne!
OdpowiedzUsuńI mam tu prawdziwy spokój :-)
UsuńNależy Ci się relaks po tych przeżyciach.
OdpowiedzUsuńZdjęcia i podpisy urocze :-)
Ela
Też tak uważam Elu.
UsuńDziękuję serdecznie.:-)
Miłego lenienia się. :)
OdpowiedzUsuńDziękuję !
UsuńWypoczywaj i leń się do woli. Masz konstytucyjne i życiowe prawo. Szczególnie po takiej imprezie 😉
OdpowiedzUsuńKorzystam z tego prawa Urszulko :-)
UsuńPięknie! Czas na relaks musi być :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Bez relaksu nie da się żyć :-)
UsuńNotka też relaksująca i na luzie jak Autorka po .......A różyczki w doniczce- pierwszy raz widzę...
OdpowiedzUsuńI ja pierwszy raz dostałam różyczki w doniczce.
UsuńA Twoi sąsiedzi działkowi a moi dawni znajomi nadal są obok? Wyobrażam sobie, że teraz ten teren działek nieco wypiękniał, właśnie dzięki tym wszystkim drzewom.
OdpowiedzUsuńSą w tej samej alejce. A ten ogród działkowy ma już ponad 35 lat więc jest pięknym ogrodem- lasem.
UsuńMam jedno archiwalne zdjęcie z pobytu na działce Twoich sąsiadów, chyba jest z 1994 roku.To były dopiero początki tych działek.
UsuńZgadza się. Ten ogród działkowy był założony na pustym polu na skraju lasu...
UsuńA do naszych Stokrotek przyszły niezapominajki...;o)
OdpowiedzUsuńDo naszych też przyszłu!!!
UsuńPiękna zieleń, lubię takie stare drzewa tylko zawsze mi ich szkoda bo często są wycinane jako zagrożenie dla przechodniów i pojazdów - gdy są gdzieś przy drogach 😳
OdpowiedzUsuńA mnie szkoda właściwie każdego drzewa które zostało wycięte...A najbardziej wlasnej brzozy, którą musieliśmy wyciąć bo groziło nam że nam domek zniszczy jak na niego spadnie w czasie jakiejś burzy...
Usuń