Pół godziny przed ... Panna Młoda otrzymała coś niebieskiego, a była to apaszka z Sycylii. Miała więc zgodnie z tradycją coś pożyczonego i jednocześnie niebieskiego.
Na samym początku przepięknie piosenkę o miłości zaśpiewała w języku angielskim przyjaciółka Panny Młodej.
Potem bardzo przejęta śliczna 5-letnia blondyneczka - córeczka świadka, który jest przyjacielem Pana Młodego przyniosła Młodym na tacce obrączki.
Na obrączkach były wygrawerowane zarysy kontynentów. Bo ślub brali Geograf ze Stewardessą PLL LOT.... A więc podróżnicy i globtroterzy, którzy przewędrowali i przelecieli już wszystkie kontynenty. Na szczęście nie wszystkie kraje...
Potem Państwo Młodzi udali się na sesję zdjęciową na popularną pieszo-rowerową kładkę przerzuconą przez warszawską Wisłę.
Fotografem Państwa Młodych był student II roku wydziału fotografii artystycznej czyli starszy bratanek Pana Młodego.
Na parkiecie razem ze zjawiskową Panną Młodą i szalonym Panem Młodym tańczyli wszyscy. W tym dwoje niesamowitych i pięknych dzieci /oprócz córeczki świadka był synek świadkowej/ a nawet będąca na środkach przeciwbólowych Mama Pana Młodego, walcząca od miesiąca z rwą kulszową. Wyjątkowo pięknie tańczyła Mama Panny Młodej.
Podróży poślubnej na razie nie będzie bo w poniedziałek Pan Młody już przed 8-mą rano popędził uczyć cudze dzieci. A Panna Młoda ma dziś nocny lot do.... nie pamiętam już dokąd.... ale z pewnością gdzieś daleko...
Zdjęć też nie będzie bo po pierwsze są jeszcze opracowywane przez przyszłego artystę a po drugie należą tylko do Państwa Młodych...
Ale są dwie kaczuszki... - też śliczne...
Chcecie to wierzcie, chcecie nie wierzcie... ale w ubiegłą sobotę ożenił się Szalony Geograf czyli mój młodszy syn.!!! Czyli KONIEC ŚWIATA...no i POCZĄTEK!!!
Żebyście wiedzieli jak się cieszę ☺!!!

Stokrotko, jak pięknie to czytać ! Złóż i ode mnie Młodej Parze przy okazji życzenia wszystkiego dobrego. Ja zaś dziś kończę 44 lata ;-)> Pozdrawiam Stokrotkę po zabieganym poranku. A czytając ten tekst, o ślubie itd. mocno się wzruszyłem.
OdpowiedzUsuńJardianie dziękujemy.I sto lat Ci życzymy:-)
UsuńJaka wspaniała nowina i stylowo opisana♥️ Gratuluję tej niezwykłej chwili i życzę wszystkiego co najlepsze dla całej Rodziny♥️
OdpowiedzUsuńCała Rodzina serdecznie Ci dziękuje :-)
UsuńGratulacje, wspaniała wiadomość i piękna uroczystość.
OdpowiedzUsuńŻadna rwa kulszowa nie mogła zaćmić Ci tego dnia!
Cieszę się razem z Tobą!
Niechaj młodzi będą szczęśliwi:-)
Dziękujemy Ci wszyscy Asiu :-)
UsuńWspaniałe wieści! Gratulacje dla Młodej Pary i życzenia długiego, słodkiego życia dla ich Rodziców. Albo odwrotnie ;)
OdpowiedzUsuńWszyscy serdecznie Ci dziękujemy :-)
UsuńPanna Młoda dziękuje za tak piękny opis całego wydarzenia oraz wszystkie życzenia :)
OdpowiedzUsuńPrzytulam Cię serdecznie piękna Panno Młoda :-)
UsuńMama Panny Młodej
OdpowiedzUsuńPiękny opis tego niezwykłego dla nas mam zdarzenia. Widać jesteś wnikliwą obserwatorką. Dziękuję wszystkim za bardzo dobrą atmosferę i zabawę. Pozdrawiam serdecznie.
Tę dobrą atmosferę to wszyscy stwarzaliśmy! Dziękuję Ci i do zobaczenia!!!!
UsuńPięknie napisałaś Stokrotko. Razem z Beatką bardzo się wzruszylismy.
OdpowiedzUsuńNie możemy się doczekać kiedy nasza Kasia wystąpi w roli Panny Młodej
Najserdeczniejsze zyczenia szczęścia dla Młodych I dla całej Rodziny!
Marek z dziewczynami
Marku z dziewczynami... Na Was zawsze można liczyć! Dziękuję bardzo :-)
UsuńGratulacje i życzenia samego dobrego i najlepszego dla Młodej Pary 🌷💯🥂✨️ I dla ich rodziców, rzecz jasna 😊
OdpowiedzUsuńCała rodzina serdecznie Ci dziękuje !
UsuńPiękny dzień, który zapisze się w Waszej w pamięci na zawsze:-) Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary! Wysokich lotów i szerokich horyzontów!
OdpowiedzUsuńPuszek pyta, czy te dwie kaczuszki to dla niego do zabawy;-) Mrau!
Dziękujemy serdecznie! A ponieważ wszyscy dobrze się bawili to i Puszek powinien coś z tego mieć:-))
UsuńGratulacje i najlepsze życzenia dla Młodych! I dla ich rodziców również :)
OdpowiedzUsuńBardzo Ci dziękujemy:-)
UsuńNo to ci Szalony Geograf latał, latał, latał i wyLOTał :)
OdpowiedzUsuńUrokliwie opisałaś to wydarzenie Stokrotko, niech się darzy we wszystkim Młodej Parze!!!
Mario dziękujemy wszyscy za fajny komentarz!!!:-)
UsuńPiękne wydarzenie, pięknie opisane.
OdpowiedzUsuńGratuluję powiększenia rodziny i życzę młodej parze wszelkiej pomyślności.
Lechu wszyscy serdecznie Ci dziękujemy :-)
UsuńMieszkam niedaleko tej kładki i często po niej spaceruję. Szkoda ze nie wiedziałem kiedy tam będą Młodzi. Gdybym wiedział to może udałoby mi się osobiście im złożyć życzenia.
OdpowiedzUsuńAle teraz życzę im dużo miłości w życiu.!
Też Mareczek
W imieniu Młodych serdecznie Panu dziękuję :-)
UsuńNo to teraz jesteś już teściową na pełnym etacie! Wszystkiego co najlepsze dla MŁODEJ PARY!!!!
OdpowiedzUsuńJestem podwójną teściową Aniu Kochana :-)
UsuńPięknie to wszystko wyszło:)
OdpowiedzUsuńPięknie Szalony Geografie!!!
UsuńGratulacje dla młodych, a także dla rodziców, szczególnie mojej znajomej Stokrotki. I zdrówka! Dla wszystkich!
OdpowiedzUsuńDziękujemy Urszulko :-)
UsuńZ całego serca gratuluję! Zawsze myślałam o Geografie jak o wolnym duchu a tu proszę, ma dodatkową parę skrzydeł do latania i spełniania marzeń! Dużo szczęścia dla Młodej Pary i zawsze pomyślnych wiatrów, niech miłość unosi ich oboje aż pod chmury. Dla szczęśliwej mamy Pana Młodego też.
OdpowiedzUsuńW imieniu calej rodziny dziękuję za piękne życzenia :-)
UsuńZostałaś teściową, gratuluję! A mandarynki przecudne 🪿🦆
OdpowiedzUsuńJuż byłam... teraz jestem podwójną teściową:-)
UsuńNo to należą Ci się podwójne gratulacje 💝
UsuńNo pewnie ze tak!!! Ja już mam bardzo duże wnuki od Starszych Młodych!!!
UsuńGratulacje dla Młodej Pary i ich rodziców :)
OdpowiedzUsuńWszyscy dziękujemy!
UsuńGratulacje dla Młodych!! :)
OdpowiedzUsuńDziękuję w imieniu Młodych.:-)
UsuńWszystkiego najlepszego dla Państwa Młodych i ich Rodziców!
OdpowiedzUsuńWszyscy dziękujemy :-)
UsuńStokrotko jak Ty to pięknie opisałaś !.
OdpowiedzUsuńA mlodym samych pięknych chwil w życiu życzę!
Ela
Dziękujemy Elu :-)
UsuńOch.... jaki piękny opis .... tyle w nim radości. Gratuluję Ci Stokrotko, a Młodej Parze życzę samych szczęśliwych
OdpowiedzUsuńi pogodnych dni w życiu.
Dziękuję Ci Donko w imieniu Młodych I swoim :-)
UsuńŻyczę Młodej Parze pięknego, długiego życia! Niech Wam Los sprzyja.❤️❤️
OdpowiedzUsuńJagódko! Cieszę się, że Ty się cieszysz.😘😘😘
Najserdeczniej Ci dziękujemy Halinko :-)!
UsuńAle super :) Gratulacje! Życzę Młodym dużo szczęścia i miłości ♥️
OdpowiedzUsuńDziękuję w imieniu Młodych :-)
UsuńWitaj, Stokrotko.
OdpowiedzUsuń:)
Gratuluję i życzę Państwu Młodym, by - jak w bajce - żyli długo i szczęśliwie.
Pozdrawiam:)
Bardzo Ci dziękuję Leno :-)
UsuńPrzepięknie to napisałaś Stokrotko. Przemiło się to czytało. Faktycznie jak w bajce. Gratuluję Młodym! Wszystkiego dobrego! Kaczki też śliczne.
OdpowiedzUsuńDziękuję Ci Kasiu:-)
UsuńSerdeczności!
Piękna ta Wasza rodzinna bajka.
OdpowiedzUsuńNiech Młodzi żyją w miłości... długo i szczęśliwie i oczywiście gratulacje dla szczęśliwych rodziców.
Wzruszająca i pięknie opisana uroczystość, widać Stokrotko, że dumna jesteś bardzo z tego zdarzenia... wcale się nie dziwię.
I zdrówka także życzę dla Was wszystkich!!!
Iwonko w imieniu Mlodych i moim serdecznie Ci dziękuję za piękne słowa : -)
UsuńOjej, jak pięknie! Dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności na nowej drodze dla Twoich Dzieci. 💐
OdpowiedzUsuńA jak się poznali?
Dziękuję Ci bardzo. Myślę że się poznali w jakiejś podróży:-)
UsuńGratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary i dla Rodziców.
OdpowiedzUsuńSerdecznie pozdrawiam:)
Łucjo serdecznie dziękujemy !!!
UsuńWszystkiego dobrego dla młodych, ślub był piękny zatem jesteś teściowa.Ale to przeżycie.Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńJestem podwójną teściową!!! Dzięki serdeczne!
UsuńDużo radości życzę Młodym, Tobie i całej Rodzinie. Takie końce świata są bardzo optymistyczne.
OdpowiedzUsuńWszyscy serdecznie Ci dziękujemy:-)
UsuńAleż pięknie opisałaś to niesamowite wydarzenie. Moc gratulacji i serdeczności dla Państwa Młodych.
OdpowiedzUsuńTobie też gratuluję, wiem i rozumiem Twoją radość, mnie czeka to prawdopodobnie w następnym roku.
Życzę zdrowia.
Ale że byłaś tak blisko i nie dałaś znać, zapraszam Cię serdecznie.
Najserdeczniej Ci dziękuję Celu za serdeczność i życzenia ... Z pewnością kiedyś się spotkamy...chyba że łosie nas wystraszą:-))
UsuńOjej jak musiało być pięknie! Pani Stokrotko od nas wszystkich najszczersze życzenia miłości dla Państwa Młodych !
OdpowiedzUsuńKasia
Państwo Młodzi dziękują serdecznie!!!
Usuńmandarynki to bardzo ładne kaczki... pytanie, czy smaczne... ale mandarynek z Łazienek się nie je... karpii, pawi, łabędzi i innych wiewiórek zresztą też...
OdpowiedzUsuńp.jzns :)
Zapewniam Cię że nikt na obiedzie weselnym ich nie jadł :-))
UsuńOoooo, to było dopiero wydarzenie dla Ciebie! Pięknie to opisałaś, cieszę się i życzę wszystkiego najlepszego dla Młodych 😃
OdpowiedzUsuńNajserdeczniej wszyscy Ci dziękujemy :-)
UsuńSkoro wszystko zostało powiedziane, to : Niech się stanie! :-)
OdpowiedzUsuńOczywiście- najlepsze....Wybrane!
Serdecznie Ci dziękuję/dziekujemy:-)
Usuń